Difference between revisions of "Simplex"
From Superliminal Wiki
m (→Size 3) |
m |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|26 | |26 | ||
| − | |Melinda Green | + | |[[LOG_3,3,3_2_Melinda|Melinda Green]] |
|10/17/2009 | |10/17/2009 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| − | |Klaus Weidinger | + | |[[User:Klaus#333-2-1|Klaus Weidinger]] |
|10/24/2009 | |10/24/2009 | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| − | |Remigiusz Durka | + | |[[User:Thesamer#remi-3,3,3_2(3)|Remigiusz Durka]] |
|10/25/2009 | |10/25/2009 | ||
|- | |- | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|91 | |91 | ||
| − | |Remigiusz Durka | + | |[[User:Thesamer#remi-3,3,3_3(91)|Remigiusz Durka]] |
|10/24/2009 | |10/24/2009 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 09:44, 25 October 2009
Size 2
| Shortests | ||||
|---|---|---|---|---|
| Twists | Name | Date | ||
| 26 | Melinda Green | 10/17/2009 | ||
| 5 | Klaus Weidinger | 10/24/2009 | ||
| 3 | Remigiusz Durka | 10/25/2009 | ||
| 2 | Klaus Weidinger | 10/25/2009 | ||
Size 3
| Shortests | ||||
|---|---|---|---|---|
| Twists | Name | Date | ||
| 91 | Remigiusz Durka | 10/24/2009 | ||
| 59 | Mateusz Burnicki | 10/25/2009 | ||